
Комплект підліткового ліжка Сатин Маркі 557, Полуторний, 145x215, 150х214, 50x70-1шт
1 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000037878
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект підліткового ліжка Сатин Маркі 557
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Призначення | Полуторна |
| Склад | 100% бавовна |
| Бренд | Viluta |
| Наволочки | 50x70-1шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴





