
Постільна білизна із сатину Круги Tag S413, Полуторна, 150х215, 150х220, 50х70-2 шт.
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 00000028945
Сатиновий набір ліжка Таг S413
Практичні відтінки, якісна тканина та надійне пошиття — для ліжка, яке активно експлуатуватимуть, це найважливіші характеристики. А якщо комплект має такий модний та стильний вигляд, як пропозиція від торгової марки Таг, йому зовсім не буде рівних. Це міцна та зносостійка постіль з натурального матеріалу з дуже красивим принтом. Круги трьох класичних відтінків: сірого, чорного й білого, створюють унікальний малюнок, який має універсальний та оригінальний вигляд одночасно.
Купити таку білизну вигідно і для свого дому, і в подарунок на день народження або будь-яке інше свято. Безкомпромісна якість і високий стиль — безперечні докази на користь такої покупки.

*Комплектація товару та розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
Розміри постільної білизни Tag:
Напівторний
- Підковдра 150х215
- Простирадло 150х220
- Наволочки 50х70 - 2шт
Двоспальний
- Підковдра 180х215
- Простирадло 200х220
- Наволочки 50х70 - 2шт
Евро
- Підковдра 200х220
- Простирадло 220х240
- Наволочки 50х70 - 2шт
Сімейний
- Підковдра 150х215 - 2шт
- Простирадло 220х240
- Наволочки 50х70 - 2шт
.

Приємних покупок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Полуторний |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Круги |
| Бренд | Tag |
| Іконки | Зроблено в Україні|Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Вивантажувати на маркетплейсы | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center |
- Ціна: 1 295 ₴





