Ортопедична подушка для подорожі під шию
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для сну |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 29 см |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач | Memori піна |
| Вид подушки | Для подорожей |
| Бренд | Malloory |
| Склад чохла | 100% поліестер |
| Назва | Ортопедична подушка для подорожі під шию |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



