Зручна подушка для вагітних і годування Econom
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ідея |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Форма | U-подібна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Машинне прання | Так |
| Фіксатори по краях | Так |
| Колір | Червоний |
| Довжина по зовнішньому краю | 170 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 170 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Бязь |
| Вид подушки | Для вагітних і годування |
| Бренд | Ідея |
| Іконки | Новинка |
| Склад чохла | 100% бавовна |
| Висота | Висока |
| Назва | Зручна подушка для вагітних і годування Econom |
| Упаковка | Поліетиленовий валізу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴






