
Постіль у ліжечко для дівчинки Viluta 23232, У ліжечко, 105х145, 100х150, 40х60-1шт
430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000036521
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постіль у ліжечко для дівчинки Viluta 23232
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 120 ніт/см2 |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ранфорс |
| Застібка | З розрізом |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Звірята |
| Бренд | Viluta |
| Наволочки | 40х60-1шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴





