Плетена інтер'єрна подушка декоративна 1372
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Плюшеві |
| Бренд | Colorful Home |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




