
Комплект дитячого ліжка для дівчинки Little Pony, Полуторний, 150х215, 150х220, 50x70-1шт
935 ₴
- В наявності
- Код: 00000037004
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дитячого ліжка для дівчинки Little Pony
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ранфорс |
| Застібка | З розрізом |
| Призначення | Полуторна |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | My Little Pony |
| Бренд | Tag |
| Наволочки | 50x70-1шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴

