
Дитяча подушка Підголівник Кіт Мандрівник, 31х33х7
300 ₴
- В наявності
- Код: 00000033889
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча подушка Підголівник Кіт Мандрівник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Синтепух |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Велюрові |
| Тематика малюнку | Коти |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 37 см |
| Ширина подушки | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

