Подушка декоративна з принтом Буті Добра Заслужена
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 10 см |
| Висота подушки | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Велюрові |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


