Ортопедична подушка Hanibaba з Віскоеластика
Характеристики
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Довжина подушки | 48 см |
| Ширина подушки | 32 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Основні | |
| Виробник | Hanibaba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Меморіформ |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Трикотажна тканина |
| Вид подушки | Ортопедичні |
| Бренд | Hanibaba |
| Іконки | Новинка |
| Висота | Низька |
| Назва | Ортопедична подушка Hanibaba з Віскоеластика |
| Упаковка | Поліетиленовий валізу на блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴


