
Комплект постільної білизни Квіти S457, Полуторний, 150х215, 150х220, 50х70-2 шт. Двоспальний, 100
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 56890-00000030714
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сатинова постіль з квітковим принтом S457
Розміри постільної білизни Tag:
Напівторний
- Підковдра 150х215
- Простирадло 150х220
- Наволочки 50х70 - 2шт
Двоспальний
- Підковдра 180х215
- Простирадло 200х220
- Наволочки 50х70 - 2шт
Евро
- Підковдра 200х220
- Простирадло 220х240
- Наволочки 50х70 - 2шт
Сімейний
- Підковдра 150х215 - 2шт
- Простирадло 220х240
- Наволочки 50х70 - 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Двоспальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴






