
Підліткове ліжко для хлопчиків B-0322, Полуторний, 160х220, 160х230, 50х70+5-2шт
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000036465
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підліткове ліжко для хлопчиків B-0322
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Машинки |
| Бренд | Bella Villa |
| Іконки | Новинка |
| Наволочки | 50х70+5-2шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Ширина другий наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


