Подушка Копыця Хто тут хороший хлопчик Патрон
Характеристики
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Довжина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 33 см |
| Висота подушки | 6 см |
| Основні | |
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Квадратна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Велюрові |
| Тематика малюнку | Патріотичні |
| Бренд | Копиця |
| Іконки | Зроблено в Україні|Новинка |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


