Іграшка м'яка плюшева Джавелін 1 Копиця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 33 см |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 33 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепух |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
| Тематика малюнку | Патріотичні |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


