
Фланелеве дитяче ліжко в ліжечко Ярослав 266, У ліжечко, 112х147, 40х60-1шт
620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000035782
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фланелеве дитяче ліжко в ліжечко Ярослав 266
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 147 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 112 см |
| Довжина підковдри | 147 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фланель |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Зірки |
| Бренд | Ярослав |
| Наволочки | 40х60-1шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

