Простирадло електрична Туреччина
Електропростирадло — незамінна річ для комфортного сну в холодну пору року
Такий виріб можна використовувати як термоковдри.
Вона працює від електромережі й нагрівається до 37 градусів. Це оптимальна температура, щоб зігрітися, і водночас не перегрітися.
Простирадло з підігрівом може використовуватися дуже в багатьох випадках:
✅ У холодних приміщеннях — вдома, і квартирі
✅ У СПА та салонах краси під час процедур
✅ Можна брати у відрядження, для тих, хто працює в "польових" умовах
✅ В масажних кабінетів
Як користуватися електропростушкою
Простирадло має перемикач на три режими:
0-вимкнено
1-робочий режим для сну та відпочинку
2-інтенсивний режим для швидкого прогрівання (використовується перед тим, як лягти спати)

✅ Розмір виробу: 120х155 см
✅ Довжина кабелю: 1,40 м
✅ Живлення: мережа 220 В
Широка гама кольорів дає змогу підібрати електропростирадло практично під будь-який ваш комплект постільної білизни

Цей текстильний електроприлад абсолютно надійний і в разі дотримання правил використання абсолютно безпечний.
Більш докладна інструкція з експлуатації вкладається в сам виріб.
Електропростирадло з підігрівом може стати просто ідеальним подарунком для рідних і близьких!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Вага | 900 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 120 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Захист від перегріву | Ні |
| Довжина | 155 см |
| Тип | Електричні простирадла |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 10 хв |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Двоспальний |
| Машинне прання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Boyrali |
| Назва | Електропростирадло з підігрівом 120х155 Termosoft |
| Упаковка | Поліетиленовий валізу на блискавці |
- Ціна: 420 ₴









