
Комплект ліжка із сатину Issihome Neva Mor, Фіолетовий, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
3 730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53718-00000029377
Розкішна сатинова постільна білизна Neva Mor Туреччина
Дивовижно глибокий і магнетичний фіолетовий колір. Дуже ніжна, з розкішним блиском сатинова тканина. І дивовижний візерунок під тон комплекту. Під час першого погляду здається, що ліжко вишите шовковими нитками. Все має дуже витончений та витончений вигляд.
Така постільна білизна припаде до душі справжнім поціновувачам якісного та красивого текстилю. Комплект прикрасить будь-який інтер'єр. Надасть загадковості інтер'єру кімнати. І подарує максимум комфорту своїм власникам.

До того ж таку постіль завжди можна купити в подарунок на ювілей, ювілей весілля або будь-який інший значущий для ваших близьких людей свято.

Комплектація:
Напівторний Євро
- Підковдра 160х220
- Простирадло 180х240
- Наволочки 50x70-1шт и 70х70-1шт
Евро
- Підковдра 200х220
- Простирадло 240х260
- Наволочки 50х70-2шт і 70х70-2шт
Сімейний
- Підковдра 160х220-2шт
- Простирадло 240х260
- Наволочки 50х70-2шт і 70х70-2шт


Приємних покупок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Issihome |
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Жаккард/Сатин |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип комплекту | Євро |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Вензелі |
| Бренд | Issihome |
| Іконки | Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
- Ціна: 3 730 ₴





