
Фланелевою постільна білизна Годинник Ярослав 265, Полуторний, 145x215, 145x215, 70х70-2шт Євро
1 395 ₴
- Немає в наявності
- Код: 63791-00000033668
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Фланель |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 145 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴

