Топ продаж

Комплект постільної білизни з компаньйоном R7625, Двоспальний, 180х215, 200х220, 50х70-2 шт
1 095 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55424-00000029809
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рожева постіль з ранфорсу в клітку
Романтичний рожевий буде родзинкою вашої спальні. Виберіть комплект постільної білизни з класичної кліткою. Бавовна вищого сорту може стати відмінним подарунком.
Комплектація Євро:
- Підковдра 200х220
- Простирадло 220х240
- Наволочки 50х70-2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Двоспальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴





