
Сатинова постільна білизна Bella Villa B-0286, Сімейний, 160х220-2шт, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
3 045 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61666-00000032073
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сатинова постільна білизна Bella Villa B-0286
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Villa |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Сатин |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | Сімейний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴




