
Набір постільної білизни з ранфорсу Вілюта 21139, Полуторний, 143х210, 150х214, 70х70-2шт
840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000031219
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір постільної білизни з ранфорсу Віллюта 21139
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | Полуторний |
| Матеріал | Ранфорс |
| Застібка | З розрізом |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Квіти |
| Бренд | Viluta |
| Іконки | Зроблено в Україні|Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




