
Набір сатиновою ліжку Kavala V2 Туреччина, Фіолетовий, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-4 шт
4 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000031687
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з сатину Kavala V2 Clasy
Розміри постільної білизни:
Полуторний
| Підковдра | ||
| 160х220 | 180х240 | 50х70 - 2шт |
Євро
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 200х220 | 240х260 | 50×70 - 4 шт |
Сімейний
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 160х220 (2шт) | 240х260 | 50х70 - 2шт і 70х70 - 2шт |
*точну комплектацію уточнюйте у менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Вензелі |
| Бренд | Clasy |
| Іконки | Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Розмір (") | Євро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 075 ₴



