
Комплект підліткової ліжку Bella Villa B-0277, Полуторний, 160х220, 160х230, 50х70+5-2шт
2 035 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000031666
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підліткове постільна білизна з принтом B-0277
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Villa |
| Країна виробник | Китай |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для ліжка |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Тваринки |
| Бренд | Bella Villa |
| Іконки | Новинка |
| Наволочки | 50х70+5-2шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴


