
Набір постільної білизни Сатин Страйп 71 Tiare, Ліловий, Сімейний, 143х210-2 шт., 220х240, 50х70+5-2шт
2 985 ₴
- В наявності
- Код: 58703-00000031487
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лілова постільна білизна Сатин Страйп Tiare
Розміри постільної білизни Tiare
Напівторний
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 143х210 | 150х214 | 50х70 (2шт) |
Двоспальний
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 175х210 | 200х220 | 50х70 (2шт) |
Евро
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 200х220 | 220х240 | 50х70 (2шт) |
Сімейний
| Підковдра | Простирадло | Наволочка |
| 143х210 (2шт) | 220х240 | 50х70 (2шт) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiare |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Ліловий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 985 ₴



