
Постільна білизна з мусліну Mahver Sikel, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2 шт.
4 545 ₴
- В наявності
- Код: 00000042710
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільне белье з муслина Mahver Sikel
Постельное бельё из муслина Mahver Sikel — натуральна нежність в кожній ніти

Ваша спальня стане острівним спокою і уюта з мусліновим комплектом Mahver Sikel . Це ідеальне поєднання екологічності, м'якості та утонченого смаку.

Переваги:
-
100% натуральний муслін — повітропроникний і легкий, підходить на весь рік
-
Ідеальний для чутливої шкіри — не викликає подразнень, не електризується
-
Не вимагає глажки — тканина залишається м'якою навіть після багатократних стірок
-
Вироблено в Турції брендом Sikel — якісно, стильно й надійно
Вибір для тих, хто любить натуральні матеріали, цінує комфорт і заботиться про себе і своїх близьких.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sikel |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Муслін |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Однотонний |
| Іконки | Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Вивантажувати на маркетплейсы | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545 ₴





