
Постільна бельє Сатин Deluxe Royce Lilac, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
4 225 ₴
- В наявності
- Код: 00000039444
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна бельє Сатин Deluxe Royce Lilac
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Issihome |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бузковий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 225 ₴






