Подушка для вагітних і годування малюка Акварель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PAPAELLA |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Форма | U-подібна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Машинне прання | Ні |
| Фіксатори по краях | Так |
| Колір | Синій |
| Довжина по зовнішньому краю | 190 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Ранфорс |
| Вид подушки | Для вагітних і годування |
| Іконки | Новинка |
| Склад чохла | 100% бавовна |
| Висота | Середня |
| Назва | Подушка для вагітних і годування малюка Акварель |
| Упаковка | Поліетиленовий валізу з ручками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










