
Постільна білизна для дівчинки сатин Балерина, Полуторний, 145x215, 150х214, 50x70-1шт
1 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000041124
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постельное белье для девочки сатин Балерина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Призначення | Для ліжка |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Балерина |
| Наволочки | 50x70-1шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип сировини | Натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴





