
Подушка П-Образна для сну та відпочинку Ідея, 140х75х20
1 175 ₴
- В наявності
- Код: 00000039215
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка П-Образна для сну та відпочинку Ідея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ідея |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 140 см |
| Ширина подушки | 75 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Вид подушки | Для вагітних і Сна |
| Бренд | Ідея |
| Іконки | Новинка |
| Склад чохла | 100% поліестер |
| Висота | Висока |
| Назва | Подушка П-Образна для сну та відпочинку Ідея |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴









