
Постільний комплект сатин Karlis Raindrops, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
4 095 ₴
- В наявності
- Код: 76352-00000038172
Постільний комплект сатин Karlis Raindrops
Комплект постільної білизни сатин Karlis Raindrops — легкість і ніжність у кожній деталі.

Уявіть, як легкі метелики кружляють у повітрі, створюючи атмосферу гармонії та спокою.
Ви занурюєтеся в м'які обійми ніжного сатину, відчуваючи його шовковисту текстуру на шкірі. Karlis Raindrops — це не просто постільна білизна, а справжня магія ніжності та витонченого стилю.

Дизайн, натхненний природною грацією метеликів, створює відчуття легкості та затишку у вашій спальні.
Вишукані візерунки на високоякісному сатині надають інтер'єру особливого шарму, а ніжні відтінки створюють спокійну та розслаблювальну атмосферу.
Завдяки щільному плетенню волокон комплект має підвищену зносостійкість, не втрачає кольору та залишається бездоганним навіть після багаторазового прання.

Його ніжна текстура дарує приємні тактильні відчуття, а гладка поверхня сатину робить ліжко естетично досконалим.
З Karlis Raindrops кожна ніч перетворюється на моменти повного розслаблення, а ранок починається з відчуття легкості та натхнення. Подаруйте собі комфорт, що окриляє!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Issihome |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На кнопках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Метелики |
| Бренд | Issihome |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Іконки | Новинка|Ексклюзив |
| Вивантажувати на маркетплейсы | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center |
- Ціна: 4 095 ₴






