М'яка сувенірна подушка Французький Бульдог
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Наволочка | Немає |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 36 см |
| Ширина подушки | 23 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Велюрові |
| Тематика малюнку | Собачки |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



