Велика іграшка-антистрес Гусак Обіймусь Копіца
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Плюшеві |
| Тематика малюнку | Гусь |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
| Основні | |
| Тип | Декоративна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 22 см |
| Довжина подушки | 121 см |
| Ширина подушки | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



