Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Вікова група | Без обмежень |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Білий |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 61 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Плюшеві |
| Форма | Фігурна |
| Тематика малюнку | Гусь |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



