
Комплект постільної білизни Сатин Wisteria Lilac, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
4 095 ₴
- В наявності
- Код: 73726-00000037074
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни Сатин Wisteria Lilac
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Issihome |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бузковий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Квіти |
| Бренд | Issihome |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Вивантажувати на маркетплейсы | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴






