Простирадло на ліжко Zeron Awdar Махра Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Тип простирадла | Стандартна |
| Розмір | Євро Максі |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 460 г/м2 |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Колір | Бежевий |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Оздоблення та прикраси | Бахрома |
| Тип | Покривало |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Махрові |
| Склад | 100% бавовна |
| Бренд | Zeron |
| Назва | Простирадло на ліжко Zeron Awdar Махра Туреччина |
| Упаковка | Поліетиленовий валізу на блискавці |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 245 см |
| Довжина покривала | 270 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴



