М'яка обіймашка Іграшка подушка Кіт Батон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 75 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
| Тематика малюнку | Коти |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



