
Постільна білизна ранфорс Altinbasak King Check, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2 шт.
2 525 ₴
- В наявності
- Код: 00000036741
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна ранфорс Altinbasak King Check
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altinbasak |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Ранфорс |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Клітка |
| Бренд | Altinbasak |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525 ₴

