Сувенир подушка Рисенятко Мавка Лісова пісня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 24 см |
| Ширина подушки | 9 см |
| Висота подушки | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Микромех |
| Тематика малюнку | Мавка |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴



