Подголовник с маской Мавка Лісова Пісня Копиця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Матеріал | Велюр |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 7 см |
| Стан | Новий |
| Форма | U-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика малюнку | Мавка |
| Бренд | Копиця |
| Упаковка | Глянцевий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴




