
Підлітковий комплект ліжка з фланелі 198, Полуторний, 143х215, 145x220, 50х70-2 шт.
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 00000035783
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлітковий комплект ліжка з фланелі 198
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Фланель |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 145 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фланель |
| Застібка | З розрізом |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Абстракція |
| Бренд | Ярослав |
| Наволочки | 50х70-2 шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴

