
Чорна Скатертина із серветками Жакардова Granito, Чорний, 160х220+35х35 (8 шт.)
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 00000033780
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна Скатертина із серветками Жакардова Granito
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 9 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 8 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Maison Royale |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 220 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 35 см |
| Ширина серветки | 35 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 160х220+35х35 (8шт) |
| Форма | Прямокутні |
| Склад | 100% поліестер |
| Бренд | Maison Royale |
| Назва | Чорна Скатертина із серветками Жакардовая Granito |
| Упаковка | Подарункова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



