
Жакардова постільна білизна сатин Island v2, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-2шт і 70х70-2шт
3 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000033441
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Жаккард/Сатин |
| Колір | Капучино |
| Тип комплекту | Євро |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Жаккард Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Бренд | Clasy |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685 ₴






