Новинка

Комплект постільної білизни Benigna Вензелі, Євро, 200х220, 240х260, 50х70-4 шт
3 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000033203
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни Benigna Вензелі
Даний комплект відрізняється незвичайним кольором, який рідко зараз можна зустріти. А так само прикрашений східним малюнком.
Основні переваги:
- Хороша якість пошиття
- Стійкі барвники
- Тільки натуральні матеріали
- Подарункова упаковка
Рекомендації по догляду:
- Делікатне прання
- Порошок для цветых тканин
- Температура води 40-50
- Перед пранням вивертати підодіяльник і наволочки на виворіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altinbasak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На ґудзиках |
| Склад | 100% бавовна |
| Бренд | Altinbasak |
| Іконки | Новинка |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴




