Новинка

Сатинове постільна білизна Пір'ячко S495 Tag, Полуторний, 150х215, 150х220, 50х70-2 шт
1 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000033302
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Пір'я |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Полуторний |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Пір'я |
| Бренд | Tag |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴





