
Комплект постільного Белья Koloco Принцеси, Синій, Полуторний, 150х210, 180х230, 70х70-2шт
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000033011
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни Koloco Принцеси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Фланель |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фланель |
| Застібка | З розрізом |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Принцеси |
| Бренд | Koloco |
| Наволочки | 70х70-2шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




