
Підліткова білизна постільна Море B-0287, Полуторний, 160х220, 160х230, 50х70-2 шт.
1 865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000032880
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підліткова білизна постільна Море B-0287
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Villa |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Застібка | На блискавці |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Морська |
| Бренд | Bella Villa |
| Наволочки | 50х70-2 шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴



