Новинка

Постільна білизна Ранфорс Клітина Viluta 21150, Євро, 200х220, 220х240, 70х70-2шт
1 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 59863-00000032043
0 (800) 33-96-57
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набор постельного белья из хлопка Вилюта 21150
Размеры постельного белья Viluta
Полуторный
| Пододеяльник | Простынь | Наволочка |
| 143х210 | 150х214 | 70х70 (2шт) |
Двуспальный
| Пододеяльник | Простынь | Наволочка |
| 175х210 | 200х220 | 70х70 (2шт) |
Евро
| Пододеяльник | Простынь | Наволочка |
| 200х220 | 220х240 | 70х70 (2шт) |
Семейный
| Пододеяльник | Простынь | Наволочка |
| 143х210 (2шт) | 220х240 | 70х70 (2шт) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | Євро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴






