
Дитяча постільна білизна з бавовни Clasy Troodon, В ліжечко, 100х150, 110х160, 35х45-2шт
895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000027401
Красива постіль для дитини Динозаврики
Дитинство — це особливий світ, у якому живуть дивовижні створіння та є місце для неосяжної фантазії. Досить просто зануритися в затишну постільну білизну, заплющити очі та... Подружитися з дуже добрими та симпатичними драконами. Розповідати їм про свої таємні бажання. Разом вирушити в найнезвичайніші подорожі.
Подаруйте своїй дитині особливу казку — з добрими милими дракончиками від бренда Clasy. Купіть набір ліжка для хлопчика з високоякісної бавовни в подарунковому пакованні. Такий комплект стане чудовим презентом на свята і слугуватиме дуже довго, тішачи сина або племінника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комплект білизни |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Світло-сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 160 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 100 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Довжина наволочки | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | Дитячий |
| Матеріал | Ранфорс |
| Призначення | Для немовлят у ліжечко |
| Склад | 100% бавовна |
| Тематика малюнку | Динозаврик |
| Бренд | Clasy |
| Іконки | Новинка |
| Наволочки | 35х45-2шт |
| Простирадло на гумці | Немає |
- Ціна: 895 ₴





